Restoranas „El Mercado“

„El Mercado“ – tai ispaniškos virtuvės restoranas, tapas baras ir gourmet produktų bei gėrimų parduotuvė. „El Mercado“ tvirtai žengia savo kryptimi: puoselėti ispanišką gastronominę kultūrą Lietuvoje, meilę maistui, žmonėms, bendravimui ir būti originaliu, autentišku ispaniškos gastronomijos židiniu – lyg mažaja Ispanija, kuri pasiekiama ranka kiekvienam, išsiilgusiam savo mylimos atostogų šalies!

Juk čia bėga smagūs ir šilti savaitgaliai, ilgi šeimos pietūs ir dar ilgesnės draugų vakarienės, nesibaigiantys pašnekesiai prie taurės vyno ir visą tai vienijantis puikus ir kokybiškas maistas.

„El Mercado“ – tai ispaniškos gastronominės kultūros mylėtojai ir žinovai. Čia atkeliauja tik kruopščiai atrinkta kokybiškiausia Ispanijos gamintojų produkcija, ruošiami tik autentiški ispaniški patiekalai, kuriami profesionalaus ispanų virtuvės šefo.

Turgus/mercado – jokia kita vieta nevienija tiek skirtingų pomėgių, skonių, nuomonių ir įsitikinimų turinčių žmonių. Čia prie kavos puodelio daugeliui ispanų prasideda rytas, o vyno taurė padeda pasitikti vakarą. Čia bendraujama, ragaujama, dalinamasi nuomonėmis, patirtimis ir idėjomis. Čia galima juoktis ir garsiai kalbėti. Čia verda gyvenimas.
Kaip ir kiekvienas turgus, „El Mercado“ pritraukia labai įvairią publiką, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties. Numatyta maisto ir gėrimų kainodara prieinama įvairių socialinių grupių atstovams. Tai kuria konkurencinį pranašumą ne tik centrinėje miesto dalyje, bet ir visoje sostinėje.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Tradicinio katalonų patiekalo Fideuà, puikiai derančio su Cava, pietietiškos Salmorejo ir Vino Rosado ar šiaurietiško Pulpo a la Gallega su Galisijos Albarino.

Papildoma informacija

  • Vegetariškas meniu
  • Vaikiškas meniu
  • Pristatymas į namus,
  • Meniu pasiūlymai didesnių grupių rezervacijoms

Susiję maršrutai

Skaidrė 162

Baltos lankos, juodos avys

Plačiau