Atvykimas į Vilnių

Autobusu, traukiniu, automobiliu ar pėsčiomis... Rinkis patogiausią būdą atvykti.

Nedrįstame teigti, kad visi keliai vedą į Vilnių, tačiau planuojantys čia apsilankyti tikrai nepasiklys. Šioje skiltyje trumpai pateikiama informacija apie atvykimą į Vilnių, atsižvelgiant į tai, kaip ruošiatės tai daryti. Palikime tyrinėjimus, paklydimus ir atradimus miesto studijoms – atvykimas čia neturėtų kelti klausimų.

Atvykstantiems nuosavu transportu

Automobilio statymas

Miesto centre automobilių statymas yra mokamas, priklausomai nuo zonos, kaina gali kisti. Išsami informacija: judu.lt 

Už automobilio stovėjimą galite susimokėti bilietų automatuose arba parsisiuntę mobiliąją programėlę „m.Parking“.

Jei vis dėlto norėtumėte išvengti išlaidų, siūlome rinktis paslaugą „Statyk ir važiuok“.

„Statyk ir važiuok“

Ši paslauga skirta tiems, kurie nori palikti automobilį specialiose aikštelėse ir tęsti kelionę viešuoju transportu. Aktyvintas bilietas, kurio kaina 0,50 €, galioja tą pačią dieną, iki išvykimo automobiliu iš aikštelės. Daugiau informacijos apie paslaugą: judu.lt 

Atvykstantiems tarpmiestiniu transportu

Traukinys arba autobusas

Kelionė į Vilnių gali tapti tiesiog vertingu laiku sau. Tik pagalvokite, nuvažiuoti kilometrai virsta perskaitytais knygos puslapiais, atrašytais laiškais, suplanuotomis atostogomis ar išsiilgtomis netrukdomo poilsio akimirkomis. Tik keli paspaudimai iki traukinio ltglink.lt arba autobuso autobusobilietai.lt  bilieto.

Transportas atvykus

Tiek autobusų, tiek traukinių stotys yra visai šalia sostinės senamiesčio – vos 7 minutės pėsčiomis. Vis dėlto, jei keliauti teks tolėliau, siūlome patogiausio viešojo transporto maršruto ieškoti judu.lt arba Trafi.