Nineteen18

Restoranas Nineteen18 yra įsikūręs Vilniaus Senamiestyje restauruotų Vainų rūmų didžiojoje menėje. Šefo Andriaus Kubiliaus vadovaujama kūrybinė restorano komanda kviečia atrasti įdomius vietinių produktų ir Lietuvos žmonių įkvėptus skonius.

2023 metais prestižiniame leidinyje LaListe restoranas Nineteen18 buvo paminėtas tarp 1,000 geriausių pasaulyje. 30-ies Geriausių restoranų Lietuvoje reitinge Nineteen18 užėmė ketvirtąją vietą.

Restorano pavadinime Nineteen18 yra užkoduota nuoroda į 1918-uosius metus – svarbią datą Baltijos šalių istorijoje, kuomet Lietuva, Latvija ir Estija atgimė kaip modernios, laisvės ir lygybės principais paremtos valstybės. Restoranas nuolat ieško sąsajų su šiuo istoriniu momentu ir išreiškia jį per gastronomiją.

Vakarienės restorane Nineteen18 – tai netikėtumų kupinos kulinarinės patirtys, kuriose iš naujo atrandamos vietinės svetingumo tradicijos, seniai pamiršti produktai ir senoviniai gamybos metodai. Naudodama modernias technikas, kūrybinė komanda joms suteikia naująprasmę ir naują gyvenimą. Vakarienės centre – gyvas ir įtaigus šefo Andriaus Kubiliaus pasakojimas.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Potyrį prie šefo stalo

Papildoma informacija

  • Rengiamos degustacijos
  • Galima įsigyti ūkininkų produkcijos (daržovių, vaisių, mėsos ar kitų gaminių), gourmet produkcijos ir ekologiškų produktų.

Susiję maršrutai

Skaidrė 155

Miestas iš natų

Plačiau