Gėlių gatvės keramika

Keramikos kavinė – tai maišytos koncepcijos keramikos vieta, į kurią galite užeiti kaip į kavinę, išsirinkti pusiau pagamintą ir glazūravimui paruoštą keramikos gaminį ir jį nudažyti patys! Taip pat, jei norite, galite užsisakyti kavos, arbatos, kakavos ar saldumynų. Tai džiuginanti ir įtraukianti veikla kokybiškam bei kūrybiškam laiko praleidimui su šeima, draugais, bendradarbiais ar patiems su savimi kuriant ypatingus, unikalius ir ilgaamžius gaminius.

Dirbame iki vėlaus vakaro, todėl tai puiki alternatyva pasisėdėjimui po darbo.
 Švęskite gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, darbo vakarėlius bei kitas ypatingas progas
. Ieškote dovanos? Padovanokite savo kūrybos indą arba dovanų kuponą
.

Apie piešimą ant keramikos:

Piešimas ant keramikos, tai linksma ir nesudėtinga pramoga, nereikalaujanti jokių keramikos žinių ar meninių sugebėjimų, tai – daugiau daikto personalizavimas. Ant išsirinkto gaminio galite užsirašyti mėgstamą frazę ar palinkėjimą, nupaišyti kokį piešinuką ar tiesiog nuspalvinti jį įvairiomis spalvotomis glazūromis. Piešti ar rašyti galite ant puodukų, dubenėlių, taupyklių ir daugelio kitų ruošinių, kurie po dar vieno mūsų išdegimo krosnyje taps ilgaamžiais ir funkcionaliais gaminiais (gaminius, paruoštus naudojimui, atsiimti galėsite kitą savaitę).

Mes suteikiame visus reikalingus įrankius ir paaiškiname dažymo subtilybes, o toliau piešimas vyksta laisva forma, suteikiant Jums galimybę privačiai praleisti laiką su artimaisiais.

Dažymas trunka apie 2 val., vaikams iki 7 m. – apie 1 val., bet laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus kruopštumo ir susigalvoto piešinio ar užrašo.

Rekomenduojame stalą rezervuoti.

 

Susiję maršrutai

Skaidrė 127

Baltos lankos, juodos avys

Plačiau