Olfactory store

Olfactory store (lot. olfacere – užuosti) – nišinės parfumerijos namai, kuriuose kvepiančių nuotykių ištroškusi auditorija galės susipažinti su dar neatrastais olfaktoriniais brangakmeniais.

Butiko įkūrėjai – gydytojai, savo medicinines, chemijos ir botanikos žinias panaudoję išskirtinių kompozicijų atrankai. Medicininė, mokslinė tematika atsispindi ir parduotuvės interjere – tarp retų, egzotiškų augalų dekoracijų pastebėsite laboratorinių kolbų, eterinių aliejų distiliavimo aparatą, rudo stiklo butelių, mintimis nukeliančių į senovės vaistinę. Ši veikla patiems parfumerijos namų šeimininkams suteikia pretekstą keliauti, ieškoti ir uostyti, patenkinant savo nenumalšinamą aistrą kvapams.

Olfactory store ypatingą dėmesį skiria nišinių, aukštosios parfumerijos (Haute parfumerie), kraftinių (Artisan perfumery), nepriklausomų kūrėjų (Indie) kompozicijoms, kurių nerasite kiekvienos parduotuvės lentynose.

Olfactory store komanda tiki, kad kiekvienas kvapas turi savo istoriją, o tikrasis aromato grožis slypi retų ir aukščiausios kokybės kvapiųjų medžiagų kombinacijose, ribotuose gaminių tiražuose ir laisvėje kurti nevaržant jokiems įsigalėjusiems standartams.

Butike – aukščiausios kokybės kvapieji produktai – kvepalai, namų kvapai, žvakės, kūno priežiūros priemonės ir kiti kvapnūs kūriniai, kuriuos kruopščiai sukūrė tikri kvapų virtuozai. Po kiekvienu kamšteliu slypi unikalus pasaulis, kupinas paslapties ir jausmų, padėsiančių kiekvienam atrasti tai, ko taip ilgai ieškojo.

Susiję maršrutai

Skaidrė 118

Vilniaus teatrai

Plačiau