Solt Dining

„Solt Dining “ restoranas, įsikūręs urbanistinio stiliaus „Courtyard Vilnius City Center“ viešbutyje, išsiskiria skandinavijos įkvėptu  interjeru su žemiškų tonų potėpiais.

 Vietos jaukumą kuria maži akcentai: gyvos prieskoninės žolelės, išdėliotos kulinarinės knygos, unikalia technika atlikti paveikslai bei jaukiai rusenantis, išskirtinis židinys.

„Solt Dining“ didžiuojasi tuo, kad restorane naudojami ne tik vietiniai, lietuviški produktai, bet ir interjero detalės atkeliavo daugiausiai iš  Lietuvos gamintojų rankų – nuo šviestuvų iki stalų.

Restorano siela ir pasididžiavimas  – šefas Jevgenijus Volkovas,  Lietuvos nacionalinės šefų rinktinės narys ir geriausias 2016 metų virėjas. Žmogus, kurio kruopštumo ir meilės maistui rezultatai geriausiai atsiskleidžia lėkštėje. Jevgenijui patinka lengvas stresas bei jaudulys kūryboje, bet savo temperamentu jis skiriasi nuo paprastai labai „smarkių“ virtuvės vadovų, galbūt dėl to jis gretai atranda ryšį su komandos nariais. Ir nors dabartinė šefo komanda yra  jauna ir veržli, virtuvėje vyrauja ramybė ir įsiklausymas.

„Solt Dining“ yra Šiaurės Europos ir Baltijos šalių  skonius jungianti moderni virtuvė, kurioje pagrindiniu smuiku groja lietuviški produktai. Restorano meniu nėra didelis, tačiau pristatantis save per sezoniškumą ir šiuolaikinę patiekalų interpretaciją.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Aštuonkojį

Papildoma informacija

  • Vegetariškas meniu
  • Veganiškas meniu
  • Vaikiškas meniu
  • Pusryčių meniu
  • Dienos pietūs
  • Verslo pietūs

Susiję maršrutai

Skaidrė 18

Ekspedicija „Rytų ekspresu” 6G autobusu

Plačiau