Mirang café

Mirang café – tai vieta, įkurta gyventi į Lietuvą iš Korėjos grįžusios poros, korėjiečio Yohan ir lietuvės Severijos, su intencija plėsti Pietų Korėjos kavos kultūrą Lietuvoje.

Mirang café – tai Seulo kavinių kultūros atspindys, portalas, perkeliantis kavos pertraukai į Korėją tiesiai iš Vilniaus senamiesčio. Kavinėje galima pasimėgauti puodeliu korėjietiškos kavos iš rūšinių, kruopščiai atrinktų Crooked Nose & Coffee Stories pupelių, lietuvių dar nepažintomis, tačiau Korėjoje populiariomis arbatomis bei autentiškais korėjietiškais desertais unikalioje aplinkoje. Be gėrimų ir desertų, kavinės lentynose galima rasti nišinių žurnalų apie korėjietišką ir azijietišką dizainą, kavą bei laisvalaikį, atvežtų tiesiai iš Korėjos bei įsigyti meno dirbinių. 

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Kavinėje rekomenduojame išbandyti bent vieną kavą iš specialiojo meniu, tai galėtų būti tiek Korean cream coffee, tiek Tangerine bianco latte, o desertui būtinai išmėginkite Matcha roll ir korėjietiškus ledus Bingsu, kurie atsiras kavinėje atšilus orams.

Papildoma informacija

  • Galima įsigyti gourmet produkcijos

Skaidrė 11

Baltos lankos, juodos avys

Plačiau