Brussels Mussels (Rinktinės g.)

„Brussels Mussels“ – tai belgiško stiliaus restoranas / pub’as. Svečių mėgstamiausi ir vieni populiariausių patiekalų čia yra šviežios midijos bei autentiški belgiški vafliai. 

Vilniaus mieste sklinda gandai, jog čia gaminamas skaniausias aštuonkojį ir puikiūs vėlyvieji pusryčiai. Restoranas siūlo didelį belgiško alaus pasirinkimą savo bare, bei išskirtinių, rūšinių ir retų alaus rūšių kolekciją buteliukuose.
Belgiška siela jaučiama ne tik patiekaluose ar gėrimuose, bet ir interjere – vyrauja šilti, žemiški tonai, kurie sukuria jaukią atmosferą ir neeilinę patirtį restorane. Vieną iš erdvių puošia unikalus iš 4500 alaus etikečių kurtas paveikslas.

Rinktinės gatvės „Brussels Mussels Stadium“ – svečių itin pamėgtas dėl didžiulės terasos bei stilingių erdvių. Savaitgaliais čia vakarėlių nuotaiką kuria DJ.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Midijų skirtinguose padažuose su belgiškomis bulvytėmis, aliaskinės menkės alaus tešloje, keptų krevečių, „flambe“ plonapadės picos ir jautienos „rostbifo“ užkandžių, grill aštuonkojo, ypatingųjų „Brussels Mussels“ kiaulienos šonkauliukų, belgiškų mėsos kukulių, lige vaflių bei kitų patiekalų.

Papildoma informacija

  • Pusryčių meniu
  • Verslo pietūs
  • Išskirtinis alaus asortimentas

Skaidrė 15

Ekspedicija „Rytų ekspresu” 6G autobusu

Plačiau