Naujas žurnalo „Neakivaizdinis Vilnius“ numeris atostogas siūlo praleisti sostinėje

2019 07 10 Naujienos

Nors mokslo metai baigėsi, miesto studijos tęsiasi. Antrasis sostinės žurnalo „Neakivaizdinis Vilnius“ numeris į liepą žengia su šūsniu originalių idėjų vasarai. Nuo šiandienos jį galima rasti Vilniuje, kituose šalies miestuose – už poros dienų.

Antrasis kultūrinio leidinio numeris kviečia atostogoms rinktis sostinę, kurioje netrūksta nestandartinių laisvalaikio idėjų. Trumpai apie keletą jų.

Pirmoji – kelionė jau antrą vasarą Neryje besisupančiu „Uperiu“. Tai – unikalus ekologiškas keltas, kuriuo noriai naudojasi Valakampiuose besivažinėjantys dviratininkai ir poilsiautojai. Kodėl gi nepabandžius?

 

Jei domina architektūra, tuomet gido Alberto Kazlausko pasakojimas apie medinį arba, kaip jis rašo, „mažąjį“ Vilnių įrodys, kad Žvėrynas nėra vienintelis sostinės rajonas, kuriame galima pamatyti „medinukų“. Jų gausu visame mieste.

Straipsnis „Vieną porciją vasaros, prašyčiau“ siūlo leistis į „kraftinių“ ledų paieškas. Tokių gamintojų netrūksta – autorė pakalbino įdomiausius, o jūs ragaudami galėsite įvertinti ir išrinkti savo favoritą.

Dizainerė Julija Janus vedžiodama po Stiklo kvartalą pasakoja daugeliui nežinomą jo istoriją, išduoda savo mėgstamiausias vietas. Žurnalo leidėjai taip pat siūlo sezonui tinkamą maršrutą ir vasaros renginių gidą.

Naujo žurnalo ieškokite šiose vietose, o elektroninio numerio –čia. Kitas numeris pasirodys rugsėjį.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau