Joffė’s duoninė

„Joffė’s duoninė“ įsikūrusi geležinkelio ir autobusų stočių prieigose, judrioje V. Šopeno gatvėje su įspūdingais senosios architektūros pastatais. Nuo ankstaus ryto gatvėje zuja atvykstantys ir išvykstantys turistai ir miesto svečiai, dažnas jų fiksuoja gatvės namų fasadus savo fotoaparatais arba mobiliaisiais. Joffė’s duoninės vitrinoje įsitaisęs R. Idzelio „Angelas“ ne tik traukia praeivių dėmesį, bet ir žadina smalsumą bei kviečia užeiti į vidų, kur jus pasitinka visada pro ūsus besišypsantis šeimininkas A.Joffė. Apsidairome – interjeras nieko ypatingo, keletas meno kūrinių, kampe – senas pianinas, lentynos pilnos prekių kaip ir kitose parduotuvėse. Tačiau čia tvyranti išskirtinė atmosfera, gardi „Kimbo“ kava, tikri prancūziški kruasanai, ką tik iškepta itališka čiabata su vietoje gaminamu česnakiniu sviestu vilioja ne tik kaimynus ir aplinkinių gatvių gyventojus, bet ir miesto svečius. Čia galima ne tik įsigyti šviežios lietuviškos duonos, bet ir gardžiai papusryčiauti, papietauti ar šiaip jaukiai ir maloniai praleisti laiką. O pianinas visada laukia, kas pabarškins jam per klavišus.

Yra galimybė įsigyti ūkininkų produkcijos (daržovių, vaisių, mėsos ar kitų gaminių), gourmet produkcijos, ekologiškų produktų, duonos, pyragų, tortų, sumuštinių.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti:

Šakšukos, kiaušinienės, omleto, koldūnų su mėsa ar varške, sumuštinio su silke, karšta čiabatos su česnakiniu sviestu, burgundiškų sraigių.

Papildoma informacija:

  • Pusryčių meniu
  • Dienos pietūs
  • Patiekalai iš kiaušinių

Skaidrė 13

Kelionė laiku 2-uoju troleibusu

Plačiau