Nauja šviesos instaliacija Vilniuje kviečia susimąstyti apie nykstančią gamtą

2021 04 12 NaujienosVietos

Menų fabriko LOFTAS kieme veikiančią gatvės meno galeriją „Open Gallery“ papildė naujas kūrinys  Domo Veriko šviesos instaliacija „Tree hugger“ (liet. „Medžių mylėtojas”). Tai  vienas iš Vilniaus miesto savivaldybės programos „Kuriu Vilnių“ projektų.

Domas Verikas  vizualiųjų menų atstovas ir muzikos gerbėjas. Menininkas dažniausiai kuria vizualizacijas ir apšvietimo sprendimus vakarėliams.

Ši instaliacija – tai menininko šauksmas atkreipiantis dėmesį į miesto žmogaus ir gamtos tragediją. Vizualiųjų menų atstovas Domas Verikas trokšta, kad kiekvienas pagerbtume kasdien vis labiau nykstančią gamtą tylos minute ir dabar, klausydami paties menininko rašytų žodžių, asmeniškai prisimintume savo ryšį su ja.

„Kur suklydau žinau, kaip taisyti klaidas – suprantu, tačiau pasaulio mastu į priekį judu per lėtai. Kuo pateisinti šią motyvacijos stoką? Ką padaryti, kad ilgam apsistojus mieste, gamta išliktų neišmylima mūza gyventi bei kurti?” Apsikabinsiu medį ir dviese pagalvosim. 

Kur? „Open Gallery“, Panerių g. 37

Instaliacijos įgyvendinimas: Simonas Eišmontas
Organizatorių nuotr.

„Neakivaizdinio Vilniaus“ informaciją panaudoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be sutikimo draudžiama.

Skaidrė 17

Nakties ir dienos garso takelis

Plačiau