Trinity

„Trinity Vilnius“ pilna patirtis susideda iš trijų skirtingų, bet tuo pačiu vienas kita papildančių erdvių: A La Carte restorano, Aperitivo bei Digestivo.


Trinity ilgus metus kurtas ir galiausiai išgrynintas A La Carte meniu pasiūlys jums rūpestingai subalansuotus patiekalus, gaminamus iš aukščiausios kokybės produktų, atkeliaujančių iš vietos ūkininkų ir Lietuvos upių, širdžiai artimos Prancūzijos bei kitų vietų.

Aperitivo kviečia pasirengti gastronominiams nuotykiams antro aukšto restorane. Čia išbandysite kokteilių degustacijas ir daugiau sužinosite apie Italijos įkvėptus kokteilius.

Malonias vakarienės išvadas galite pasidaryti pokalbių ir taurių skambesio pripildytame Digestivo. Šis baras Vilniuje leis atsipalaiduoti ir ištirpti jaukiuose buvusio moterų vienuolyno skliautuose. Su puikia taure ir dar puikesne istorija.

Kelionę po Trinity galite pradėti kur ir kaip tinkami – nuo pradžios, vidurio ar galo. Ramus pasišnekučiavimas, nepriekaištingas kokteilis, prabangi vakarienė, o gal naktiniai klubai ir šokiai?

Maloniai kviečiame rinktis savo vakaro kompoziciją.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Kokteilius, austres, jūros gėrybes.

Papildoma informacija

  • Rengiamos degustacijos
  • A La Carte meniu
  • Galima įsigyti ekologiškų produktų