Dzūkų krautuvėlė

Dzūkų krautuvėlė – tai šeimos verslas. Užsukus pas mus į svečius rasite iš ūkininkų atkeliavusių produktų: šviežios ir marinuotos vištienos, kiaulienos, jautienos taip pat vytintų ir natūraliai (kaip senovėje!) rūkytų mėsos gaminių, brandintų ir šviežių sūrių, pieno gaminių, desertų, padažų ir pagardų, bakalėjos produktų, duonelės, arbatos ir kavos, ir dar daug skanaus jūsų šeimos stalui.

Mūsų šeimoje iš kartos į kartą perduodama mėsos produktų gaminimo tradicijos. Visus savo produktus gaminame su didele meile. Savo produktams naudojame tik ūkininkų užaugintą mėsą. Gaminame sūdytus, vytintus, rūkytus, virtus, troškintus mėsos gaminius. Taip pat gaminame mėsos pusgaminius: marinuotus pusgaminius, šviežias dešreles. Mūsų sūdyti gaminiai yra sertifikuoti A kategorijos Tautiniu paveldu. Rūkyti mėsos gaminiai yra rūkomi kaimiškoje rūkykloje su juodalksniu ir kadagiu.

Kviečiame apsilankyti, įsigyti ir žinoma, palikti atsiliepimus apie savo patirtis Mes visuomet laukiame iš jūsų atgalinio ryšio, įsiklausome ir stengiamės atitikti visų klientų lūkesčius tam, kad kiekviena šeima sėstų prie pačiais skaniausiais gaminiais padengto stalo.

Skaidrė 10

Balsiai

Plačiau