Vilnius. Eime! Leidinys jaunimui

Nr 4. „Vilnius. Eime! Slaptas tunelis į Pavilnį”

Šįkart komikso herojai Simas ir Aistė nusprendžia atvykusiai draugei Janai parodyti kalnus Vilniuje! Tačiau ar draugai neišsigąs šikšnosparnių bunkeryje, tunelio po Vilnele, rašytojo šmėklos ir kitų neplanuotų patirčių? Pasiruošk nuotykiams Pavilnyje!

 

Nr 3. „Vilnius. Eime! Apgavystė Naujamiestyje”

Trečiasis nuotykių maršrutas Vilniuje, kuriuo keliauja Simas ir Aistė. O iš tikrųjų – tai Simas ir Kotryna. Skaityk komiksą apie draugų atradimus industriniame Naujamiestyje ir keliauk jų pėdomis – taip aplankysi 10 neturistinių miesto vietų ir sužinosi, kokią netikėtą apgavystę patyrė Simas.

Nr. 2 „Vilnius. Eime! Baisioji Užupio paslaptis”

Antrasis šaunių paauglių – Aistės ir Simo – nuotykių maršrutas po Vilnių! Tai Akvilės Magicdust nupiešta grafinė istorija apie du gerus draugus, mėgstančius laisvu laiku, po pamokų, patyrinėti savo miestą. Skaitydami istoriją, eikite jų pėdomis – aplankysite 11 žymių Vilniaus objektų ir sužinosite, kokią baisią Užupio paslaptį atskleidė draugai.

Nr. 1 „Vilnius. Eime! Stebuklingas žemėlapis”

Tavo rankose – pirmasis Aistės ir Simo nuotykių maršrutas Vilniuje. Tai grafinė istorija apie du draugus, kurie ieško savo dingusio šuns, bet atranda daug daugiau – paslaptingų miesto istorinių vietų ir neįprastų gyventojų. Jeigu eisi šių personažų pėdomis, aplankysi net 8 žymius Vilniaus objektus ir sužinosi negirdėtų nematytų dalykų. Eime!