Vilniaus miesto muziejus kviečia savanoriauti

2020 12 02 Naujienos

Esate Vilniaus istorijos entuziastė(-as) ar sostinės mylėtoja(-as)? Tuomet šis pasiūlymas skirtas kaip tik jums. Likus porai mėnesių iki pirmosios parodos atidarymo, Vilniaus muziejus buria savanorių komandą ir kviečia visas ir visus susidomėjusius išbandyti jėgas kultūrinėje veikloje.

Vilniaus muziejus iš savanorių tikisi entuziazmo, sąžiningumo ir kruopštumo. Vilniaus muziejaus savanoriai bus atsakingi už geras lankytojų patirtis, ekspozicijų turinio perteikimą skirtingoms auditorijoms. Kviesime Jus įsitraukti į muziejaus projektus, rinkti vilniečių istorijas, komunikuoti apie muziejaus renginius ir patiems kurti edukacines, pažintines programas.

Andrej Vasilenko nuotr.

Vilniaus muziejus šiuo metu kuriasi Vilniaus centre, Vokiečių g. 6 esančiose patalpose, o duris atidarys kitų metų pradžioje, sostinės gimtadienio proga. Didžiausią dėmesį muziejus planuoja skirti sostinės gyventojų bendruomenei, kuriai ir apie kurią bylos muziejuje pristatomi unikalūs, nežinomi, tačiau aktualūs pasakojimai bei miesto istorijos.

Savanoriams muziejus siūlo įdomias patirtis bendraminčių komandoje, naujas pažintis, prasmingą laisvalaikį, galimybę susipažinti su muziejaus veikla iš vidaus bei progą įsilieti į Vilniaus muziejaus buriamą bendruomenę.

Savanorystės anketą ir daugiau informacijos apie muziejų galima rasti ČIA

Skaidrė 17

Nakties ir dienos garso takelis

Plačiau