Vasarą dešimtasis „Neakivaizdinio Vilniaus“ numeris pasitinka su naujomis rubrikomis

2021 06 20 Naujienos

Prie ežero ar pajūryje, pavėsyje ar atokaitoje, atostogaujant ar per pietų pertrauką, slepiantis namuose nuo vasariškos liūties ar traukinyje į Vilnių – naujasis „Neakivaizdinio Vilniaus“ žurnalo  numeris pasiruošęs palaikyti jums vasaros kompaniją. Dešimtasis žurnalo numeris storesnis, jame – dvi naujos rubrikos.

Artėjant miesto jubiliejui atsirado „Vilnius 700“, kuriame sužinosite apie virtualius miesto epochų turus, o kitą rubriką – „Vilniaus meduoliai“ – rengia miesto muziejus. Pastaruoju pavadinimu pažymėtų tekstų galbūt matėte internetiniame jų puslapyje. Šiame numeryje Vilniaus muziejaus rinkinio kuratorius pasakoja apie mėsos pramonės sargą.

„Šokis man visada buvo apie bendruomenę ir buvimą kartu“, – sako šiuolaikinio šokio atstovė Agnietė Lisičkinaitė. Pažinkite menininkę, kuriai sąžiningumas ypač svarbus. Artėjantis festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ – puiki proga pratęsti pažintį su šokėja.

Viršelyje besisukanti vėtrungė vaizduoja šėtoną, parkritusį po arkangelo šv. Mykolo kojomis. Numerio veidu tapo viena spalvingiausių miesto vėtrungių, kurią būtina išvysti savomis akimis – nueikite iki Literatų gatvės. Teminiame maršrute „Vaikantis vėją“ rasite daugiau išskirtinių vėjarodžių.

Naujas Nacionalinio muziejaus padalinys, vaistinių ir vaistininkų istorijos – kitos jūsų laukiančios temos. Šįkart net ir „Pulso“ skiltis pilnesnė nei anksčiau. Priimkite tai kaip užuominą. Prieš akis – įdomi vasara. Ir ji dar tik prasideda.

Naujausio numerio ieškokite štai čia.

Jei turite pasiūlymų ar pastabų, rašykite labas@neakivaizdinis.lt, o jei norėtumėte platinti žurnalą – partneriams@neakivaizdinis.lt.

Vytautės Ribokaitės nuotr.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau