Turizmo dienos proga į gatves išrieda specialus Neakivaizdinio Vilniaus automobilis

2019 09 27 Naujienos

Šiandien, rugsėjo 27 d., jau 39-tą kartą švenčiama Pasaulinė turizmo diena. Neakivaizdinis Vilnius ta proga jungiasi su „CityBee“ ir į Lietuvos kelius ir gatves išleidžia specialųjį Neakivaizdinio Vilniaus automobilį. Visą mėnesį Vilniaus žemėlapio fragmentais puoštame automobilyje pakartotinai bus paliekama medžiaga ir priemonės alternatyvaus Vilniaus pažinimui – šios dovanos atiteks tiems, kam šis automobilis paklius išsinuomojant.

Neakivaizdinio Vilniaus studento rinkiniai – dviejuose šimtuose automobilių

Šiandien Neakivaizdinio Vilniaus studentų rinkiniai pasieks ir daugiau „CityBee“ automobilių – net du šimtai vairuotojų  įsėdę į nuomotus automobilius ras Neakivaizdinio Vilniaus drobinius maišelius su žurnalais, užrašų bloknotais, rašikliais ir, žinoma, Vilniaus rajonų maršrutais. Penkiasdešimtyje rinkinių bus ir papildomos Vilniaus dovanos – puodeliai ir kepuraitės.

„Neakivaizdinio Vilniaus iniciatyvos tikslas – pakviesti Lietuvos gyventojus prisijungti prie alternatyvaus Vilniaus pažinimo, taip pat ir pačius vilniečius paskatinti labiau pažinti miestą, kuriame jie gyvena. Tad siūlome apsilankyti mažiau atrastose Vilniaus vietose, renginiuose, susipažinti su Vilnių kuriančiomis asmenybėmis, gastronominėmis ir kitomis patirtimis. Padedami „CityBee“, skleisime įdomiausią informaciją apie neatrastas Vilniaus vietas, kiekvienam, keliaujančiam į Vilnių, pasiūlysime naujų idėjų, kaip praleisti laiką, savarankiškai studijuoti miestą ir daugiau priežasčių sugrįžti į Vilnių“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir turizmo skyriaus vedėja Sonata Griškienė.

  

Nebūtina vairuoti automobilio

Neakivaizdinis Vilnius prie akcijos siūlo jungtis ir tiems, kurie nebūtinai vairuoja automobilį. Skelbiame konkursą – visą mėnesį kviečiame fotoaparatu gaudyti mūsų atributika puoštą „CityBee“ automobilį, kelti nuotrauką į socialinius tinklus ir žymėti Neakivaizdinio Vilniaus Facebook arba Instagram paskyrą. Iš pagavusių automobilį rinksime laimėtojus, kuriems taip pat atiteks Neakivaizdinio Vilniaus studentų rinkiniai.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau