Startavo naujas nemokamų kultūros renginių festivalis „Rotušės kolonada 2021“

2021 08 09 NaujienosRenginiai

Ambicingas iniciatyvas ir darbus reprezentuojančios rotušės dažnai tituluojamos miestų „širdimis“.  Vilniaus širdis irgi gyva – kurianti ir burianti naujoms idėjoms ir veikloms, pulsuojanti teigiamas emocijas, burianti ir motyvuojanti miesto bendruomenę puoselėti savo vertybes, siekianti atspindėti vilniečiams ir sostinės svečiams tai, koks yra Vilnius šiandien, ir kokį jį kuriame ateities kartoms.  Todėl nuo rugpjūčio 7 d. iki rugsėjo 17 d. visi sostinės gyventojai ir miesto svečiai yra maloniai kviečiami į naują nemokamų kultūros renginių festivalį „Rotušės kolonada“ 2021.

Vilniaus Rotušės erdvėse savaitgaliais daugiau nei mėnesį skambės pačių įvairiausių žanrų muzika, dainos, vyks madų pristatymai, aktoriai skaitys poetų eiles apie Vilnių…

Festivalį pradėjo valstybinis pučiamųjų orkestras „Trimitas“, kuris dovanojo Federico Fellini filmų melodijas, vėliau estafetę perims džiazo virtuozai – pianistas Artūras Anusauskas, Veronika Chichi kvartetas, „Giunter Percussion“. Klasikos žanro mylėtojams savo specialią programą, vos grįžęs iš turnė po Europą, pristatys Naujų idėjų kamerinis orkestras „Niko“.

Festivalio programą papildys Lietuvos kariuomenės orkestro ir Garbės sargybos kuopos pasirodymas Rotušės aikštėje, skirtas Laisvės nuo sovietinės okupacijos dienos paminėjimui.

Mados ir dizaino mylėtojai bus laukiami specialiame šou „Sustainable Fashion Week 2021“.

Tiems, kam širdžiai miela lietuvių tautinė muzika, skambės folkloro ansamblio „Vilnelė“ dainos, autentiška liaudies instrumentika, atliekama ansamblio „Laukis“, ir galiausiai – nostalgiški romansai, kuriais jautrias širdis virpins „Jorė“.

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ pristatys specialiai „Rotušės kolonadai 2021“ parengtą vokalinės klasikos programą, o visą festivalį vainikuos mūsų svečių iš Klaipėdos – Stepono Januškos su grupe „Studija“ pasirodymas.

Visa festivalio „Rotušės Kolonada 2021“ programa: www.vilniausrotuse.lt

Išvardintas festivalio dalyvių sąrašas – nebūtinai galutinis. Jis visada gali būti papildytas, nes miesto širdis – tai mes patys, kuriantys savo Vilnių! Meno kolektyvus, verslo įmones ar organizacijas, visus, pageidaujančias prisidėti prie projekto „Rotušės Kolonada 2021“, arba turinčius gerų idėjų, kurios galėtų būti įgyvendinamos šiais metais ar pasitinkant Vilniaus 700 metų jubiliejų, mielai kviečiame tai padaryti – pristatykite savo iniciatyvas el. paštu info@vilniausrotuse.lt

Skaidrė 17

Atnaujintame Vilniaus tyrinėjimo gide – nuo naujų neofreskų iki kurortinių patirčių

Plačiau