„Sonic Vilnius“ grįžta – kviečia tyrinėti keturių rajonų garsus

2020 06 13 NaujienosRenginiai

Kirtimų kultūros centro projektas „Sonic Vilnius“ grįžta antrai vasarai. Tai – garsinių  pasivaikščiojimų serija, skatinanti įsiklausyti, tyrinėti ir analizuoti įvairialypius Vilniaus mikrorajonų garsynus, bandant perprasti kiekvieno išskirtinį charakterį.

Pasivaikščiojimų moderatoriai kvies naujai atrasti mus supančius garsovaizdžius, daugybinius garso šaltinius, ir suvokti apie ką kalba mūsų garsinė aplinka. Mažos apimties grupėmis eisime moderatorių sudarytais maršrutais, kartu aktyviai klausysimės, tyrinėsime ir mums aktualius, naujai išgirstus aplinkos garsus įrašinėsime garso įrašymo priemonėmis.

Praėjusią vasarą „Sonic Vilnius“ sukūrė Šnipiškių ir Markučių garsynus, juos išgirsti galite čia.

Miesto garsų įrašymas „Sonic Vilnius” pasivaikščiojimo metu. Alano Gurino nuotr.

Kviečia prisijungti prie garsynų įrašymo

Šiemet laukia pasivaikščiojimai su garso menininkais po dar keturis Vilniaus mikrorajonus – Kirtimus, Užupį, Naująją Vilnią ir Žirmūnus. Į pirmąjį galima registruotis jau dabar – liepos  18 d. 12 val. Kirtimuose jį ves Andrius Šimkūnas, kuris daugiau nei 10 metų veikia aplinkos garsų įrašymo ir garso meno srityse.

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija. REGISTRUOTIS
Vietų skaičius ribotas.

Registracija į garsinius pasivaikščiojimus kituose rajonuose bus paskelbta vėliau, naujienas apie tai galite sekti Kirtimų kultūros centro „Facebook“ paskyroje.

Kilus klausimams, su Kirtimų kultūros centru galima susisiekti el. paštu – projektai@kirtimukc.lt arba tel.: 8 679 21040

Skaidrė 17

Riedlente per Vilnių

Plačiau