Paskutinį rugsėjo šeštadienį Vilnių užplūs ėjikai

2021 09 17 NaujienosRenginiai

Rugsėjo 25 d. Vilniuje startuos naujas nemokamas ĖJIMO renginys, pretenduojantis tapti didžiausiu Lietuvoje. ĖJIMĄ rengia masiškiausio Lietuvoje „IKI Velomaratono“, kuris šią vasarą įvyko jau dvyliktą kartą, organizatoriai. Jie tiki, kad į ĖJIMĄ pritrauks ne tik vaikščiojimo entuziastus, tačiau ir dar nebandžiusius dalyvauti tokiose šventėse.

S. Žiūros nuotr.

„Vilniuje turime didžiulius renginius bėgikams, dviračių entuziastams, tad atėjo laikas mėgstantiems ir norintiems pamėgti vaikščioti“, – sako ĖJIMAS ir „IKI Velomaratonas“ organizatoriai. – Per daugiau nei dešimt masinių miesto švenčių rengimo metų sukaupėme daug vertingos patirties, kuri padės ĖJIMĄ paversti įsimintiniausiu rudens įvykiu. Esame tikri, kad naujasis renginys pradžiugins bei įtrauks ne tik iššūkius mėgstančius žygeivius, ėjimo entuziastus, tačiau ir norinčius tiesiog pabūti miesto šventėje bei lengvai ir turiningai pasivaikščioti po Vilnių šeimos, draugų ar kolegų kompanijoje. ĖJIME lauksime ne tik vilniečių, esame tikri, kad prisijungs ir daug kitų miestų gyventojų“.

ĖJIME pasivaikščiojimą organizatoriai sujungia su pažinimu – visos renginio trasos drieksis gražiausiomis Vilniaus miesto vietomis. Penkių, dešimties ir dvidešimt penkių kilometrų ilgio trasas renginio dalyviai galės rinktis ne tik pagal savo fizinį pajėgumą, tačiau ir pagal tai, kiek daug Vilniaus jie nori ir gali pamatyti.

Organizatorių nuotr.

Negana to, ĖJIMO miestelyje ir trasose dalyvių lauks turiningos, naudingos veiklos ir pramogos, todėl užsiėmimo čia ras kiekvienas. Vaikų lauks batutai, muilo burbulai, balionai ir kiti smagūs žaidimai. Besidomintys sveika gyvensena galės pasikonsultuoti su sporto medikais, o ieškantys įspūdingų renginių išvys kojūkininkų bei balansavimo juosta pasirodymus. Renginio organizatoriai teigia, kad daug dėmesio veikloms renginyje skiria, nes siekia būti ne tik sportiniu renginiu, bet ir proga susitikti su draugais ar giminaičiais, kolegoms pažinti vieni kitus naujoje aplinkoje, o vaikams turiningai praleisti laiką.

„Nors ėjimas kiekvienam iš mūsų yra toks pat natūralus, kaip kvėpavimas ar miegas, tačiau nesusimąstome, kaip ir kiek mes vaikštome. Ėjimo renginiu ne tik kursime šventę, tačiau ištisus metus kreipsime žmonių dėmesį į sąmoningo ir taisyklingo ėjimo bei kasdienio pasivaikščiojimo naudą“, – priduria ĖJIMO organizatoriai.

Organizatorių nuotr.

ĖJIMAS startuos rugsėjo 25 d. Vilniaus Nepriklausomybės (Seimo rūmų) aikštėje. Renginio dalyviai galės pasirinkti ir įveikti vieną iš trijų skirtingo ilgio trasų (5 km, 10 km ar 25 km). Negana to ĖJIMO miestelyje bei poilsio stotelėse lauks turiningos, naudingos veiklos ir pramogos, todėl užsiėmimo čia ras kiekvienas. Nemokama registracija į renginį – www.ejimas.lt.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Skaidrė 17

Atnaujintame Vilniaus tyrinėjimo gide – nuo naujų neofreskų iki kurortinių patirčių

Plačiau