Pasitikite pavasarį su nauju žurnalo „Neakivaizdinis Vilnius“ numeriu

2022 03 18 Naujienos

Saulė šviečia ir… atrasti Vilnių kviečia!

Naujausiame žurnalo „Neakivaizdinis Vilnius“ numeryje netrūksta spalvų. Nuo įdomių faktų apie Vilniaus dviratininkų draugiją iki šokoladu kvepiančios istorijos apie vieną Vilniaus pirklį… O kur dar naujas maršrutas ir, be abejonės, neakivaizdinės studijos!

Po Stoties rajoną pasivaikščiosime kartu su rašytoja Kotryna Zyle. O fotomenininkas Virginijus Kinčinaitis padės įžvelgti atspindžių pasaulį Šnipiškėse. Kalbėsime, kodėl jauname mieste esame jauni, pakeliausime siauriausių Vilniaus gatvelių labirintais, išplėtę ausis klausysime įdomiausių istorijų apie praeitį. O praalkę aiškinsimės, kur verta pavalgyti gamtoje – kur slypi patys gardžiausi gurmaniški perlai.

Kiekvienas žurnalo numeris kitoks, bet šis – dar neįprastesnis. Neakivaizdinio Vilniaus ieškosime Kaune!

Drauge aplankysime MO ir Kauno miesto muziejų rengiamą, dviejuose miestuose vyksiančią parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“, kuri yra vienas iš „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ renginių.

Kaip sako parodos koncepcijos autorius, rašytojas ir istorikas dr. Tomas Vaiseta, „(…)savo kultūrą ir istoriją pristatydamas Kaunas šia paroda tarsi sako, kad Vilnius yra jo gyvenimo dalis. Beje, atvirkščias teiginys būtų tiek pat teisingas“.

Dar daugiau atradimų – žurnale.

Žurnalas platinamas nemokamai, platinimo vietų sąrašą bei elektroninę žurnalo versiją rasite čia.

Vytautės Ribokaitės nuotr.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau