„Neakivaizdiniam Vilniui“ – dveji. Metas pasitikrinti žinias apie sostinę!

2021 04 15 Naujienos

Prisijungti prie alternatyvaus Vilniaus pažinimo jus pakvietėme lygiai prieš dvejus metus!

Per tą laiką mūsų platforma sparčiai pildėsi maršrutais, pasakojimais apie įdomiausias sostinės iniciatyvas ir asmenybes, neišragautus skonius, neišvaikščiotas gatveles bei nepastebėtus kampelius. Kelionėms sustojus, Vilnių tyrinėjome virtualiai, čia ieškojome atostogų užsienyje dvelksmo. Vieniems Vilnius suteikė pabėgimo į kitą šalį alternatyvą, o kitiems – progą naujomis akimis pažvelgti į savo apylinkes.

„Neakivaizdinio Vilniaus“ tyrinėtojų mintyse raizgėsi vis platesni sostinės žemėlapiai, širdyse augo meilė netikėtų atradimų pilnam miestui. Todėl antrojo gimtadienio proga kviečiame pasitikrinti, ką sužinojote – laikyti antrųjų miesto studijų metų „egzaminą“ ir gauti gimtadienio dovanų, padėsiančių demonstruoti meilę Vilniui.

Gimtadienio dovanos – „Neakivaizdinio Vilniaus“ marškinėliai. V. Ribokaitės nuotr.

Kaip? Išlaikykite egzaminą ir pasidalinkite savo rezultatu šio mūsų Facebook įrašo komentare. Balas nesvarbus – vertiname visų, išbandžiusių savo žinias, pastangas. Beje, išlaikiusiems egzaminą (surinkusiems bent 6 teisingus atsakymus), priklauso tai įrodantis diplomas, kurį sugeneruoti ir atsispausdinti galėsite patys!

EGZAMINAS

Kas toliau?

„Neakivaizdinis Vilnius“ keliauja į priekį ir šiemet žada nustebinti ne viena naujiena. Tarp jų – nauji maršrutai, ne tik keliaujantiems pėsčiomis, audio turinys ir mūsų visų laukiamiausias projektas – mobilioji programėlė, kuri užtikrins patogų maršrutų naudojimą. Kada? Būtinai pranešime, sekite mūsų informaciją www.neakivaizdinisvilnius.lt bei mūsų Facebook bei Instagram paskyrose.

Skaidrė 17

Gimtadienis po žeme: ,,Neakivaizdinis Vilnius” kviečia išjungti tamsą

Plačiau