Menų spaustuvė švenčia 20 jubiliejų

2022 04 04 Naujienos

Šiandien, lygiai prieš 20 m. savo veiklą Vilniaus senamiestyje pradėjo Menų spaustuvė. Šiandien ji – nepriklausoma aikštelė, kurioje savo veiklas vykdo bei renginius pristato daugybė organizacijų, scenos menų kūrėjų, o auditorija yra nuolat supažindinama su šiuolaikinių scenos menų įvairove.

Menų spaustuvės nuotr.

Švęsdama 20 metų jubiliejų Menų spaustuvė neplanuoja prisirišti prie konkrečios vienos datos ar vieno įvykio, o žinios apie Menų spaustuvės veiklas ir svarbiausius įvykius bus skleidžiamos visus metus.

„Visus šiuos metus skleisime žinią apie save ir kalbėsime apie Menų spaustuvę kaip vietą, apie mūsų vykdomą tinklaveiklą bei tarptautiniškumą. Daug dėmesio skirsime sritims, kurios šiuo metu ir yra mūsų kaip organizacijos prioritetas ir kurioms skirtos praktiškai visos Menų spaustuvės veiklos bei organizuojami festivaliai – šiuolaikinis teatras vaikams, menas viešuose erdvėse bei šiuolaikinis cirkas. Dalinsimės įžvalgomis, apie tai kokią Menų spaustuvę norime matyti ateityje mes ir kokie yra kūrėjų lūkesčiai“, – pasakoja Menų spaustuvės vadovė Jolita Balandytė.

Menų spaustuvės nuotr.

Kviečiame lankytis Menų spaustuvės pristatomuose spektakliuose, parodose, bene didžiausioje scenos menų bibliotekoje „Infoteka“, atrasti reziduojančias organizacijas bei kūrėjus!

Daugiau: menuspaustuve.lt 

Menų spaustuvės veiklas remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė 

Skaidrė 17

Gimtadienis po žeme: ,,Neakivaizdinis Vilnius” kviečia išjungti tamsą

Plačiau