Meno maršrutai savaitgaliui

2020 02 25 NaujienosRenginiai

Dėka projekto SU-MENĖK, vasaris Vilniuje tapo tikru meno mėnesiu – beveik du tūkstančiai žmonių jau keliavo specialiu, 25 galerijas ir muziejus jungiančiu maršrutu. Meniško vasario pabaigai Neakivaizdinis Vilnius siūlo pasigrožėti sostinės gatvės menu. Vasario 29 d. kviečiame dalyvauti nemokamoje ekskursijoje.

Ekskursija Gatvės menas Vilniuje

Per kelerius metus Vilnius įspūdingai pasikeitė. Jis tapo ryškus ir spalvingas. Gyvybės, energijos ir žaismės mūsų sostinei įnešė gatvės menas. Kupini polėkio ir naujų idėjų jauni gatvės meno kūrėjai įgyvino pilkas miesto erdves. Ateik susipažinti su gatvės menu, kuris ne šiaip puošia miestą, bet ir kalba apie šį tą daugiau – socialines ir ekologines problemas, gvildena laisvės temas, interpretuoja klasikinį meną ir suteikia peno mūsų pačių kūrybiškumui.

Michal Wręga (SEPE) ir Daniel Kalinski (CHAZME) darbas „Corest Fity“. Go Vilnius nuor.

Trukmė apie 2 val., veda gidas Arminas Šileikis.
Ekskursija nemokama, tačiau būtina REGISTRACIJA. Susitikimo vietą užsiregistravusieji gaus el.paštu. Vietų skaičius ribotas.

Paskutinis SU-MENĖK  savaitgalis

Kiekvieną vasario savaitgalį, nuo penktadienio iki sekmadienio, po Vilnių kursuoja du specialiai paženklinti nemokami autobusai, kuriais galima aplankyti net 25 Vilniaus šiuolaikinio meno galerijas ir muziejus. Šiuo maršrutu paskutinį kartą bus nemokamai vežama vasario 28 – kovo 1 d.

Specialusis SU-MENĖK autobusas. S. Žiūros nuotr.

Daugelyje akcijoje dalyvaujančių galerijų ir muziejų paruoštos specialios vasario mėnesio programos – parodas galima apžiūrėti kartu su menininkais, kuratoriais ar gidais, taip pat vyksta kūrybinės dirbtuvės, koncertai, specialūs kino seansai. Išsamią renginių programą rasite adresu www.sumenek.lt ir SU-MENĖK lankstinukuose, kurių ieškokite Vilniaus turizmo informacijos centruose ir projekte dalyvaujančiose galerijose.

Skaidrė 17

Gimtadienis po žeme: ,,Neakivaizdinis Vilnius” kviečia išjungti tamsą

Plačiau