Literatūrinis-dokumentinis projektas „Vilniaus sekretai“ kviečia dalyvauti istorijų konkurse

2020 10 25 Naujienos

„Vilniaus sekretai“ – tai projektas, skirtas išsaugoti plačiojo Vilniaus istorijas ir liudijimus, plėsti ir turtinti miesto atminties žemėlapį.

Galbūt Jūsų name įvyko stebuklas? O gal prisimenate pirmąsias dienas, kai atvykote čia gyventi? Kaip Jūs jaučiatės Vilniuje? Koks architektūrinis objektas yra Jūsų numylėtinis? Kodėl? Gal susapnavote, kaip Vilnius atrodys po šimto metų? O gal negalite pamiršti pokalbio su nepažįstamuoju, sutiktu čia? Kokias miesto vietas labiausiai mylite? Kokių nekenčiate?

Kokios istorijos nutinka Vilniuje?

Konkursui pateiktas istorijas vertins ir tris geriausias išrinks konkurso vertinimo komisija. Laimėtojai bus apdovanojami. Įdomiausios istorijos bus publikuojamos ir pateks į „Vilniaus sekretų“ rinkinį.

Konkurso organizatorius – asociacija „Slinktys“, konkurso partneriai – Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, „Neakivaizdinis Vilnius“, skaitykla „Vilnius skaito“, knygynas „Humanitas“.

Istorijos teksto apimtis neturi viršyti 5 tūkst. spaudos ženklų su tarpeliais (arba dviejų A4 formato puslapių). Istorijos laukiamos iki š. m. gruodžio 13 d. elektroninio pašto adresu – vilniaussekretai@gmail.com arba adresu – Antakalnio g. 95-30, LT-10218, Vilnius.

Papildoma informacija teikiama el. paštu vilniaussekretai@gmail.com.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau