Kino ekskursijos ir filmai kviečia susipažinti su Vokietijos kino industrija

2020 08 12 NaujienosRenginiai

Rugpjūčio 14-16 d. vykstančų Vokiškų atostogų Vilniuje metu, Vokietiją bus galima patirti per kultūros, istorijos, gastronomijos prizmes. Tačiau ar žinojote, kad Vokietija yra ir viena daugiausiai kino filmų kurianti valstybė Europoje? Su vokišku kinu ir jo užkulisiais savaitgalį bus galima susipažinti nemokamuose renginiuose.

Kino filmavimo aikštelė Vilniuje

Ekskursijos „Vokiškas Vilnius kino ekrane“  

Ar žinote, kokiame filme Vilnius pavirto šiuolaikiniu Hamburgu? Nors vokiečių kino kūrėjai nepatenka tarp dažniausiai Vilniuje filmuojančių kūrėjų, tačiau vokiškos kino filmų scenos mieste yra filmuojamos dažnai.

Kodėl Vilniuje nufilmuotų filmų ekranuose dažniausiai atkuriama istorinė, II-ojo pasaulinio karo Vokietija? Kaip tai susiję su filmų kūrimo madomis? Ekskursijoje taip pat sužinosite, kaip užsienio kino kūrėjai Vilniuje atranda ir šių dienų Vokietiją.

Vilniaus kino biuro organizuojama ekskursija nemokama, tačiau būtina užsiregistruoti iš anksto. Taip pat turėkite veido apsauginę kaukę.

Rugpjūčio 15 d. 13:00 REGISTRACIJA
Rugpjūčio 16 d. 13:00 REGISTRACIJA

Kinas M. Mažvydo bibliotekoje

Kinas Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Susipažinti su Vokietijos kultūra, gyvenimo būdu ir istorija padės kinas. Ekrane stebėsite gražiausias istorijas, įtemptas dramas, neįprastus pasakojimus ir įspūdingus vaizdus. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vokiško savaitgalio metu žiūrėkite geriausius vokiškus filmus su lietuviškais subtitrais ar dubliuotus lietuviškai.
Partneriai: Vilniaus kino biuras ir Goethe‘s institutas Lietuvoje.

Informacija apie filmus ir registracija į nemokamus seansus ČIA.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau