„Insomnia“ kviečia į naktį Lukiškių kalėjime: 10 didžėjų ir šviesų instaliacijos

2021 09 23 NaujienosRenginiai

Lukiškių kalėjimo tvirtovė atveria vartus bemiegei nakčiai – keturis kartus atidėtas vakarėlis „INSOMNIA. Lukiškių VI“ rugsėjo 24 d. kvies šokiams, kuriuos kurstys gerai pažįstamų Dj desantas.

Dar pernai spalį komunikacijos agentūra „InSpotlight“ ir prodiuserinė kompanija „Creative Industries“ pristatė projektą „Insomnia“, intrigavusį ne tik įkvepiančia programa, bet ir galimybe apsilankyti tuo metu dar visuomenei uždaromis Lukiškių kalėjimo patalpomis. LRT Opus radijo transliacijos metu organizatoriai juokavo, kad keturis kartus atidėjus renginį, pagaliau gali pakviesti visus kartu simboliškai paminėti jo metines.

Lukiškių kalėjimas. S. Žiūros nuotr.

Nepaisant to, kad Lukiškių kalėjimo erdvės buvo atvertos kultūros renginiams ir jau daugelis galėjo jose apsilankyti, renginio ambasada trumpam tapusi platforma „Kalba plytos“ rekomenduoja nepraleisti vakarėlio dėl gerai žinomų atlikėjų vardų. Kalėjimo erdvėse bus įkurtos kupolo bei palėpės scenos, kuriose pasirodys solidus 10 Dj desantas: Savana, Jaroška, Pinigai, Indré, DODOMUNDO, Švoba, Vaiper Vitalijus, Tadas Quazar, #SOLODISKOTEKA, Marijus Klimaitis (12 Inčų po žeme).

„Insomnia“ yra mūsų pačių „augintinis“, tad patys galėjome laisvai rinktis su kuo norėtume dirbti. Įdomu tai, kad Dj programoje turėsime ir nemažai atlikėjų moterų. O tai yra reta šio stiliaus atlikėjų tarpe“, – pasakojo projekto vadovė Gabrielė Burkovaitė („InSpotlight“).

Besidomintys kultūra renginio aprašyme atpažins ne tik pamėgtų Dj vardus, bet ir renginio atmosferą kursiančius šviesų dizainerius Simoną Eismontą bei Arvydą Buinauską. Jų kurtos instaliacijos – elektronikos ir modernių šviesos technologijų derinys, kurių pavyzdžius vilniečiai jau galėjo išvysti ne vieno Vilniaus Šviesų festivalio metu. Šįkart specialiai erdvei sukurtą subtilių šviesų ir garso derinį sustiprins XX amžiaus pradžios kalėjimo tvirtovės atmosfera.

Pradėkit žvalgytis naujos avalynės, nes per tokius šokius savo turimus tikrai sudėvėsit. Renginys vyks rugsėjo 24 d., Lukiškių kalėjimo patalpose. Į renginį įleidžiami svečiai nuo 18 metų, pateikę galiojantį galimybių pasą. Daugiau informacijos.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau