Energetikos ir technikos muziejus už bilietus gautas pajamas skirs Ukrainai

2022 02 28 Naujienos

Energetikos ir technikos muziejus prisidės prie paramos Ukrainai – 2022-02-26–2022-03-04 laikotarpiu už lankytojų bilietus gautas pajamas perves organizacijai „Mėlyna ir geltona“.

Muziejaus direktoriaus Mykolo Bistricko teigimu: „Turime palaikyti Ukrainą šiuo jai sunkiu metu. Finansinis prisidėjimas prie humanitarinės pagalbos yra vienas iš daugelio būdų. Vilniaus miesto savivaldybei pateikėme informaciją, kiek žmonių galėtume priimti ir apgyvendinti muziejuje. Ateityje ieškosime daugiau galimybių padėti bėgantiems nuo karo. Kiekvienas lankytojas, gyventojas, kultūros darbuotojai ir valstybės institucijos – kartu galime reikšmingai prisidėti prie laisvos Ukrainos“.

Iniciatyva vyks šią ir ateinančią savaitę. Įsigytų bilietų skaičius neribojamas.

Šiuo metu muziejuje vyksta grupės menininkų paroda „Salve, Vilnius“, skirta artėjančiam Vilniaus 700-ajam jubiliejui. Katilų ir Turbinų salėse, tarp originalios muziejaus (buvusios elektrinės) ekspozicijos, eksponuojami paveikslai ir skulptūros, kuriuos sukūrė 29 menininkai. Jų darbų centre – Vilniaus miestas bei jo istorijos.

Paroda Energetikos ir technikos muziejuje. Organizatorių nuotr.

Kondensatorių salėje ir Pramonės ekspozicijoje – tarptautinė plakatų paroda, skirta Višegrado grupės 30-osioms įkūrimo metinėms. Joje eksponuojami geriausių Vidurio Europos šalių (Lenkijos, Vengrijos, Čekijos ir Slovakijos) plakato menininkų darbai. Paroda surengta su Vengrijos ambasada Lietuvoje.

Muziejaus komanda dėkoja lankytojams už solidarumą.

Daugiau apie organizaciją: www.blue-yellow.lt.

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau