Atnaujintas gidas „Skanus Vilnius“. Ieškantiems gastronominių nuotykių – gurmaniškos miesto patirtys

Vilnius kaip niekada turtingas pasaulio skonių. Atnaujintame gastronominiame gide-žemėlapyje „Skanus Vilnius“ – net 85 vietos, kurias rekomendavo vilniečiai. Ar žinojote, kad sostinėje galima paragauti portugališkos, japoniškos, meksikietiškos, ukrainietiškos ar net Karibų jūros šalių virtuvės patiekalų?

Visos gastronominės vietos leidinyje suskirstytos į skyrelius „Atostogų skoniai“, „Įvertinti vėlyvieji pusryčiai“, „Kavos pertraukėlė“, „Desertinės ir kepyklos“, „Mėsos mėgėjams“,  „Autorinė vakarienė su žinomais šefais“, „Arčiau gamtos“, „Vėlesnės vakarienės idėjos“, „Maisto turgūs visiems skoniams“, „Tradicinė lietuviška virtuvė“. Taip pat gide paženklintos vietos, kuriose galima rasti veganiškų arba vegetariškų patiekalų, kurios turi staliukų lauke, meniu vaikams ar svetingai priima lankytojus su šunimis.

,,Liu Patty”, nuotr. Gabija Monika Vainiūtė

„Praėjo daugiau nei treji metai nuo paskutinio ,,Skanus Vilnius” gido. Jie nebuvo lengvi, ypatingai kavinių ir restoranų verslui. Todėl naujajame ,,Skanus Vilnius” leidime rasite ir daug naujų vietų, ir gerai pažįstamų, kurios per visą šį laiką nepadarė jokių kompromisų kokybei. Galima sakyti, kad Vilnius laimėjo, nes skanių vietų padaugėjo ne tik šiame gide, bet ir apskritai mieste“, – įsitikinusi leidinio redaktorė Inga Norkė.

Restoranas ,,RoseHip Vegan Bistro”. Nuotr. ,,RoseHip vegan Bistro”

Pasak jos, vietas leidiniui rekomendavę vilniečiai gurmanai, maisto tinklaraštininkai ir fotografai šįkart be maisto kokybės labai akcentavo įstaigų svetingumą, aptarnavimo lygį. Asmeninis I. Norkės atradimas – kiek Vilniuje daug vietų, kurios yra draugiškos lankytojams su šuniukais, ir jų vis daugėja.

Leidinys „Skanus Vilnius“ yra platinamas Vilniaus turizmo informacijos centruose ir mieste esančiuose baruose, kavinėse bei restoranuose. Skaitmeninį gidą galite rasti čia.

Projektą įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir turizmo skyrius.

Skaidrė 17

Sostinės DNR – vilniečiai

Plačiau