Apie meną Vilniuje – šeštadienio ekskursijose

Neakivaizdinis Vilnius jungiasi prie Menų spaustuvės organizuojamo tarptautinio gatvės teatro festivalio SPOT ir liepos 13 d., šeštadienį, kviečia dalyvauti eskursijose meno temomis. Festivalis jungia teatro meną ir urbanistines erdves, tad specialiai parinktose šeštadienio ekskursijose bus galima pažinti būtent teatro Vilniuje istoriją ir spalvinguosius grafiti piešinius, puošiančius sostinės pastatų sienas.

13 d. 14.00
TEATRINIS VILNIUS
trukmė 2 val.

Vilnius nuo neatmenamų laikų buvo politinis, ekonominis ir kultūrinis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centras, tad teatras, muzika, šokis ir vaidyba čia tiesiog klestėjo. Kaip į Vilnių atkeliavo teatrų „mada“, kas atvežė pirmuosius šokius, kur nuskambėjo pirmoji opera, kokie garsūs meno veikėjai kūrė Vilniuje, galiausiai – dėl ko Vilniui iki šiol pavydi Londonas ir Paryžius – visa tai sužinosite ekskursijoje „Teatrinis Vilnius“.
Registracija

13 d. 16:00
GATVĖS MENAS VILNIUJE
trukmė apie 2 val.

Per kelerius metus Vilnius įspūdingai pasikeitė. Jis tapo ryškus ir spalvingas. Gyvybės, energijos ir žaismės mūsų sostinei įnešė gatvės menas. Kupini polėkio ir naujų idėjų jauni gatvės meno kūrėjai įgyvino pilkas miesto erdves. Ateik susipažinti su gatvės menu, kuris ne šiaip puošia miestą, bet ir kalba apie šį tą daugiau – socialines ir ekologines problemas, gvildena laisvės temas, interpretuoja klasikinį meną ir suteikia peno mūsų pačių kūrybiškumui.
Registracija

Ekskursijos nemokamos, tačiau būtina registracija. Vietų skaičius ribotas. Registracijos metu gautą nemokamą bilietą galite turėti savo telefone.

Festivalis SPOT įvairiose Vilniaus erdvėse vyks liepos 11-14 d., visi festivalio renginiai – nemokami.

 

Skaidrė 17

Dangoraižių šešėlyje, arba kaip pajusti Niujorką Vilniuje

Plačiau