PAVLOVA

„PAVLOVA“ tai visiškai išskirtinio koncepto desertinė. Tai ne tik pirmoji tokio tipo desertinė Vilniuje ir visoje Lietuvoje, bet vos antroji – Baltijos šalyse.

„PAVLOVA“ kavinėje-desertinėje kepami pavlova morengo pagrindai ir iš jų pagaminami įvairių skonių pavlova-desertai tortai. Čia siūloma maždaug dešimt skirtingų šio torto-deserto variantų, tačiau visi jie gaminami pagal tradicinį receptą: pagrindas – minkštas suflė su traškia plutele, o ant viršaus – plakta grietinėlė ir sultingos uogos.

Produkto unikalumas: šių nuostabių desertų gamybai naudojame tik natūralius, šviežius produktus ir uogas. Patys desertai kepami vietoje ir gaminami gavus užsakymą, matant klientui. Naudojama tik natūrali 35 % riebumo becukrė grietinėlė. Rezultatas – subtilus ir harmoningas morengo saldumo, šviežutėlaičių uogų gaivos ir šių ingredientų tekstūrų balansas.

Arbatos mėgėjai kavinukėje ras nemažą pasirinkimą kolekcinės rūšinės arbatos, kuri dar labiau subalansuoja pavlovos desertų skonį ir prie jų tinka net labiau nei kava.

Organizuojami „Deserto gaminimas” -renginys-vakarėlis restorane ir „Pavlova Show“ – išvažiuojamasis renginys jūsų šventėje, Popietės arbatos ceremonijos.

Šeimininkai rekomenduoja paragauti

Firminė „Pavlova in White“, sezoninės pavlovos, legendinis prancūziškas „Soternas“.

Papildoma informacija

  • Pavlova desertai vietoje ir išsinešimui
  • Rūšinė kava
  • Desertų derinimas su gėrimais
  • Renginiai
  • Proginiai tortai pagal užsakymą ( užsakymo minimalus laikas 1 val.)