Ivãnas Muša Gongã

Ivãnas Muša Gongã – tai šiuolaikiškos, butiko stiliaus miesto pirtys, skirtos vilniečiams ir pirties malonumų čia ieškantiems.

Svarbiausi jų akcentai – modernios, malkomis kūrenamos krosnys ir pilnas paslaugų paketas, tad atvykti galite taip, kaip stovit! Ivãnas jau pasirūpino visais pirčiai reikalingais momentais: rankšluosčiais, šlepetėmis, pončais, pirties kepurėmis, vantomis bei aromatais. Taip pat pirtyse rasite ir gėrimų/užkandžių barą, ledo vonias, karštą kubilą po atviru dangumi bei profesionalių pirtininkų komandą, kuri pasirūpins išskirtiniais pirties malonumais tiek atviro, tiek privataus pirties seanso metu.


Centrinė-teminė pirtis

Tai kasdien į atvirus teminės pirties seansus su pirtininkais ir be jų kviečianti pirtelė, kurioje patogiai vienu metu gali pirtintis iki 14 asmenų. Pirties kieme taip pat besipirtininančių laukia ledo vonia, šalto vandens kubilas, šildomas masažinis kubilas bei jauki poilsio zona. Viduje – gėrimų ir užkandžių baras, poilsio zona prie malkomis kūrenamos krosnies, poilsio zona prie pirties, rūbinė, dušai, tualetas. 

Privati pirtis

Visišku privatumu išsiskirianti Ivãno pirtis, kurioje vienu metu patogiai gali pirtintis grupės iki 6 asmenų. Privačiame pirties kiemelyje besipirtininančių taip pat laukia ledo vonia, grill zona, stogo terasa su kvapą gniaužiančiu miesto vaizdu bei šildomas masažinis kubilas dviems. Viduje – dar viena jauki poilsio zona, dušas, tualetas bei galimybė užsisakyti maisto ir gėrimų iš greta esančios „Centrinės – teminės” pirties.

Skaidrė 1-1

Dviračiu per pasaulį Šnipiškėse

Plačiau