Kalėdų laukimas su Neakivaizdinuku

Miesto pažinimo platforma šioms Kalėdoms linki … Vilniaus! Pasitinkant šventes ,,Neakivaizdinis Vilnius“ pristato tradicinį kalėdinių eglučių rajonuose žemėlapį, sostinės įdomiausių metų naujienų egzaminą, atnaujintą rogučių kalniukų žemėlapį ir naują herojų – Neakivaizdinuką.

24 miesto palinkėjimai

 Kalėdų pasiuntinukas Neakivaizdinukas gruodžio mėnesį lanko visus Vilniaus rajonus, renka juose slypinčius miesto palinkėjimus ir dalinasi jais ,,Neakivaizdinio Vilniaus“ profilyje socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Kokioje  Naujosios Vilnios vietoje užkoduotas spalvų ir kūrybiškumo palinkėjimas, Paupyje – drąsos klajoti, o Naujininkuose – jaučio stiprybės? Be to, ar girdėjote apie naują muzikos terapijos erdvę Vingio parke bei gėlių kvartalą Lazdynuose? Neakivaizdinukas skatina ne tik tyrinėti miestą, pažvelgti į jį nauju žvilgsniu, dalintis rastais palinkėjimais. 

Atvirukai su palinkėjimais nuo keliaujančio Neakivaizdinuko ČIA.

Metų naujienų egzaminas. Nors pagrindinis 2023-iųjų įvykis – Vilniaus 700 gimtadienis, mieste netrūko ir kitų naujienų. Vilnius keitėsi ir gražėjo, praturtėjo naujais muziejais, erdvėmis, skulptūromis, restoranais, patirtimis. ,,Neakivaizdinis Vilnius“ paruošė iššūkį sostinės žinovams – egzaminą su klausimais apie 12 ryškiausių ir įdomiausių metų naujienų. Tarp jų – užuominos apie antrąjį Danieliaus Libeskindo suprojektuotą pastatą, aido edukacijas po žeme, lėktuvą ant stogo, naujas ekstremalaus sporto mėgėjų vietas ir kt. Tiksliausiai atsakiusių visus klausimus lauks dovanos. Visų kitų – parengtas sąrašas, ką Vilniuje naujo būtina aplankyti šventiniu laikotarpiu arba kitąmet. 

Išbandyti savo jėgas egzamine galima ČIA.

Kalėdinių eglučių rajonuose žemėlapis

Skelbti kalėdinių eglučių visuose miesto rajonuose žemėlapį jau tapo gražia „Neakivaizdinio Vilniaus“ tradicija. Juk šventinės girliandos žiba ne tik sostinės centre, bet ir Pilaitėje, Verkiuose ar Justiniškėse. Skatindama aplankyti pasipuošusius rajonus „Neakivaizdinio Vilniaus“ komanda ragina tuo pačiu atrasti ir jų istorijas, geriau juos pažinti su rajonų studijomis

Kalėdinių eglučių rajonuose žemėlapį su lokacijomis ir nuotraukomis galima rasti ČIA.

Rogučių kalniukų žemėlapis

Norint pasimėgauti skrydžiu rogutėmis nuo kalniuko nebūtina važiuoti už miesto. Žiemai dosniai lepinant sniegu „Neakivaizdinis Vilnius“ atnaujino rogučių kalniukų visuose Vilniaus rajonuose žemėlapį – aktyviam laisvalaikiui su visa šeima. 

Rogučių kalniukų žemėlapis, garantuojantis gerą nuotaiką, plačias šypsenas ir raudonus skruostus, yra ČIA.