Kalėdinės ekskursijos Vilniuje

Neakivaizdinis Vilnius kviečia iš naujo atrasti sostinę šventiniu laikotarpiu. Kalėdinių koncertų, kūrybinių dirbtuvių, įdomiausių mugių ir reinginių šeimoms ieškokite čia.

Pasivaikščioti po sostinę su gidais ir pažinti įdomiausias sostinės kalėdines tradicijas galite užsiregistravę nemokamose ekskursijose.

Kalėdinis miestelis Rotušės aikštėje. S. Žiūros nuotr.

Ekskursija „Žiemos šventės Vilniuje“

Yra dvi dienos metuose, labiausiai apipintos legendomis: tai vasaros ir žiemos saulėgrįžos  dienos. Tai laikas, kai nusitiesia nematomas takas tarp šio ir anapusinio pasaulio. Būtent tomis dienomis galima spėti savo ateitį, tuo metu prabyla gyvuliai, o vanduo pavirsta vynu… Burtai, stebuklai ir legendos lydi ir ypatingą žiemos šventę – Kalėdas, kurių krikščioniškoji tradicija Lietuvoje glaudžiai persipynusi su senojo tikėjimo elementais. Artėjanti metų pabaiga –  puikiausias laikas pasivaikščioti po šventiškai išpuoštas Vilniaus gatveles, prisiminti žiemos švenčių tradicijas, išgirsti legendas, ir net išsiburti ateitį.

Trukmė iki 1,5 val.
Ekskursiją veda gidė Neringa Jucevičienė

Ekskursijos nemokamos, tačiau BŪTINA registracija. Vietų skaičius ribotas.
Gruodžio 28 d. 12.00
Registracija
Gruodžio 28 d. 15.00 Registracija

Jei nebegalėsite atvykti į ekskursijas, kuriose registravotės, maloniai prašome apie tai pranešti iš anksto el.paštu labas@neakivaizdinisvilnius.lt