Pasirodė penktasis „Neakivaizdinio Vilniaus“ numeris – kas jame?
Metai apsisuko žaibiškai ir štai „Neakivaizdiniam Vilniui“ jau vieneri! Antrąjį pavasarį pasitinkame entuziastingai nusiteikę ir dėkingi – sakome ačiū visiems, kurie mus palaiko. Kviečiame sostinę su mumis studijuoti ir toliau.
Apie ką pasakojame šiame numeryje?
Pradedame nuo didelius pokyčius išgyvenančio Radvilų rūmų muziejaus. Kurį laiką pradingę iš kultūrinio gyvenimo horizonto pavasarį jie pabunda iš letargo miego ir lankytojus pasitinka atsinaujinę.
Atsiverti visuomenei žada ir kiti ilgą laiką uždari rūmai senamiestyje. Išgirskite Pociejų (Vainų) pastatų sienų slepiamas istorijas ir susipažinkite su savininkų sumanymais.
„Šiuolaikinė opera kol kas neturi namų“, – pasakoja vilnietė „operomanė“ Ana Ablamonova. Skaitykite interviu su šia prodiusere, kurios darbo specifika kupina netikėtumų.
Kovas – Frankofonijos mėnuo. Ta proga kartu su Prancūzijos institutu Lietuvoje leidžiamės į Prancūzijos ženklų paieškas. Jų Vilniuje tikrai netrūksta – pradedant nuo vienintelio regione prancūziško knygynėlio iki tarptautinio licėjaus Antakalnyje.
Kai pakilus temperatūrai išeisite pasivaikščioti, nepamirškite pakelti akis aukštyn ir pažvelgti į miestą iš kito žiūros taško.
Žurnalas platinamas nemokamai, platinimo vietų Vilniuje ir Lietuvoje sąrašą bei elektroninius žurnalo numerius rasite čia. Jei turite pasiūlymų, pastabų ar norėtumėte platinti žurnalą, brūkštelkite labas[eta]neakivaizdinis.lt.
Agnės Katmandu nuotr.