„Neakivaizdinio Vilniaus“ Kalėdos: šventinis maršrutas, eglučių žemėlapis ir Kalėdų dvasios paieškos

Magiškomis dekoracijomis suspindo miestas, šventiniais kepiniais pakvipo gatvelės – kalėdinė dvasia lyg rūkas apgaubė Vilnių. Gražiausias metų laikas vilioja įsisukti į šiltus drabužius ir su karšto gėrimo puodeliu pasivaikščioti po išsipuošusią sostinę. O kad leisti laiką mieste būtų įdomiau, „Neakivaizdinis Vilnius“ paruošė tris ypatingus pasiūlymus: šventinį maršrutą „Kalėdinis Vilnius“, viso miesto kalėdinių eglių žemėlapį bei smagų orientacinį žaidimą, kuris padės atrasti stebuklingą Kalėdų dvasios receptą.

KALĖDINIS MARŠRUTAS

Kokios švenčių istorijos užkoduotos Karaliaus Mindaugo paminkle? Koks šventasis laikomas Kalėdų senelio pirmtaku ir kur jį galima sutikti sostinėje? Įdomiausias Kalėdų istorijas ir netikėtus faktus atskleis šventinis maršrutas „Kalėdinis Vilnius“. Maršrutą rasite ČIA, o patogiausia juo naudotis nemokamoje mobiliojoje programėlėje „Neakivaizdinis Vilnius“, ten laukia ir audiogidas.

VILNIAUS RAJONŲ EGLUČIŲ ŽEMĖLAPIS

Pamatyti didžiąsias Vilniaus kalėdines egles – daugumos vilniečių ir miesto svečių tradicija, tačiau daugybę mažesnių eglučių ir kitokių šventinių dekoracijų galima pamatyti kituose Vilniaus rajonuose. Tam „Neakivaizdinis Vilnius“ paruošė Vilniaus rajonų eglučių žemėlapį, kuris bus nuolat pildomas iki tol,  kol įsižiebs eglutės visose seniūnijose. Jame – ne tik kiekvienoje seniūnijoje stovinčių žaliaskarių ir kitų dekoracijų lokacijos, bet ir rekomendacijos, ką įdomaus galima atrasti netoliese. Žemėlapį rasite ČIA ir mobiliojoje programėlėje.

ORIENTACINIS ŽAIDIMAS „STEBUKLINGO KALĖDŲ DVASIOS RECEPTO PAIEŠKA“

„Neakivaizdinis Vilnius“ kviečia žaisti su šeima ar draugų kompanija nuo gruodžio 7 d. iki 30 d. Aplankę 16 galvosūkiuose užkoduotų senamiesčio vietų, išsprendę kryžiažodžio galvosūkius ir sudėlioję atsakymą, Turizmo informacijos centre (Pilies g. 2) galės atsiimti prizą.

Orientacinio žaidimo medžiagą galima nemokamai pasiimti Turizmo informacijos centre (Pilies g. 2) arba atsisiųsti atsispausdinti patiems čia: Stebuklingo Kalėdų dvasios recepto paieška

DĖMESIO – Turizmo informacijos centro darbo laikas keisis švenčių laikotarpiu:
Įprastas darbo laikas: I–VII 9.00–12.00, 13.00–18.00;
Gruodžio 16 d. – 9–13 val.,
Gruodžio 24 d. – 9–16 val.,
Gruodžio 26 d.ir 31 d. – 9–17 val.,
Gruodžio 25 d. ir sausio 1 d. nedirbs.